Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Wycieczka do Góry

opublikowane: 29 lut 2016, 11:13 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

28 października 2015r.

Uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoły zaliczyły dziś maraton atrakcji, a mianowicie uczestniczyli w dwóch przedstawieniach muzycznych oraz w lekcjach przyrody i historii w terenie. Dużo działo się i było mnóstwo wrażeń. Uczniowie klas I - III i przedszkolaki obejrzały "Śpiącą Królewnę", zaś klasy IV - VI spektakl - "Szatan z siódmej klasy". Ponadto uczniowie klas I - VI uczestniczyły w lekcjach przyrody w Nadleśnictwie Góra Śląska poprowadzonej przez p. Barbarę Chrystman - Kurzawę, a klasy I - III spędziły także ciekawie czas w Izbie Historycznej dzięki uprzejmości p. Elżbiety Maćkowskiej. Klasy IV - VI gościły w murach Biblioteki Miejskiej, z którą ściśle współpracuje nasza szkoła.