Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

WOŚP - finał w Domu Kultury w Górze

opublikowane: 29 lut 2016, 11:54 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

10 stycznia 2016r.

Dziś kolejny raz uczniowie naszej szkoły czynnie włączyli się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczennica klasy 6 - Maja Sajdak, cały dzień kwestowała z puszką WOŚP, natomiast uczniowie klas pierwszej, drugiej i trzeciej wystąpili z programem artystycznym pt. "Wesoły pochód czterech sióstr", który opowiadał o urokach pór roku. Uczniów przygotowały wychowawczynie, panie: Katarzyna Stecka, Joanna Dec i Magdalena Andrzejczak. Piękne rekwizyty, stroje i wesołe piosenki spodobały się publiczności, która nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami. Rodzicom dziękujemy za dowóz dzieci  i kibicowanie im podczas występu.