Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Witaj wiosenko!!!

opublikowane: 28 mar 2016, 12:31 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

21 marca 2016r.

Jak co roku o tej porze w przyrodzie i w naszej szkole witamy wiosnę, którą wszyscy wypatrują z wielką niecierpliwością. Tradycją też stały się obchody Dnia Integracji połączone z wizytą gości z Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Górze. Nad przebiegiem imprezy czuwał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Magdaleną Andrzejczak oraz wszyscy wychowawcy, nauczyciele i pracownicy obsługi. Dzień zaczął się wielkim szykowaniem poczęstunku przez klasy IV - VI w postaci wspaniałych, zdrowych kanapek, zaś klasy I - III brały udział w turnieju językowym - języka angielskiego, przygotowanym przez p. Marię Kubieniec. Kiedy przybyli nasi goście czekały na nich atrakcje w postaci zajęć plastycznych oraz wiosennych kanapek. Uczniowie klas V i VI zaopiekowali się przybyłymi koleżankami i kolegami z ośrodka. Młodsi uczniowie klas I - III przygotowali piękną rodzinkę zajączków wielkanocnych na zajęciach plastycznych. Po śniadaniu wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie klasy I - III przygotowane przez panie: Magdalenę Andrzejczak, Joannę Dec i Katarzynę Stecką popisały się wesołą inscenizacją do piosenki "Kłótnia wielkanocna", maluszki z młodszej grupy przedszkolnej przygotowane przez p. Annę Grzelczak budziły wiosnę skoczną piosenką, zaś klasy IV - VI popisały się pokazem mody wiosennej. Tuż przed odjazdem naszych gości zostały wręczone im upominki - pluszaki przekazane przez p. Jadwigę i Wiesława Delugów oraz czekoladowe zajączki. Ostatnim akcentem tego dnia były łamańce logopedyczne klas IV - VI przygotowane przez p. Agatę Downar.