Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

opublikowane: 25 cze 2016, 14:05 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]
24 czerwca 2016r.

"Pożegnania nadszedł czas"
Kolejny rok szkolny odszedł do historii naszej szkoły. Wspaniała i wzruszająca uroczystość, która dostarczyła wielu emocji uczniom, nauczycielom i rodzicom oraz zaproszonym gościom. Dyrektor szkoły p. Danuta Paruch podsumowała pracę i osiągnięcia uczniów, wręczyła nagrody i listy gratulacyjne rodzicom. Pani dyrektor podziękowała za pracę odchodzącym pracownikom szkoły: p. Joannie Spieć, p. Marii Kubieniec oraz p. Justynie Tyrcz. Następnie uczniowie klasy 6 pożegnali się ze szkołą pięknym występem artystycznym. Ostatnim elementem uroczystości było pożegnanie klasy 6 przez klasę 5. Część artystyczną przygotowali p. Mariusz Gustaw, p. Elżbieta Żełobowska - Żłobińska oraz p. Mirosława Rutkowska. Taniec klasy 6 przygotowała p. Maria Kubieniec, a dekorację p. Magdalena Andrzejczak. Po spotkaniu uczniów z wychowawcami w klasach zaczęły się upragnione wakacje!