Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Teatr Maska z przedstawieniem "Historia Śnieżki"

opublikowane: 29 lut 2016, 11:36 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

23 listopada 2015r.

„Historia Śnieżki” z Teatru Maska w Rzeszowie

W dobrze opowiedzianej historii tkwi wielka siła. Może uratować opowiadającego z niejednej trudnej sytuacji, obudzić marzenia lub popchnąć do działania słuchacza… Dobrą historię można opowiedzieć na wiele sposobów, a każdy z nich będzie równie interesujący. E-Teatr "Maska" z Rzeszowa zaprosił nas na taką właśnie opowieść. Jej bohaterów znamy doskonale - Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków, zła macocha i piękny królewicz… Czy jednak na pewno nic nie może nas zaskoczyć w tej jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych baśni? Przekonamy się o tym sami, kiedy obejrzymy spektakl. Uczniowie naszej szkoły mieli właśnie wspaniałą okazję uczestniczyć w tymże widowisku, jak wielu uczniów szkół w Polsce. Wrażenia były pozytywne.