Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Spotkanie z Mistrzami

opublikowane: 14 kwi 2016, 10:42 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]
13 kwietnia 2016r.
Oslo-Holmenkollen, 18.03.2007. Adam Ma³ysz w niestabilnym locie w konkursie Pucharu Œwiata w skokach narciarskich w Holmenkollen, 18 bm. Z powodu silnego podmuchu wiatru Polak  mia³ k³opoty w locie. L¹dowa³ na 89 metrze (nota 54,7) i uplasowa³ siê na 54. pozycji. Ma³ysz utraci³ po zawodach przewodnictwo w klasyfikacji PŒ na korzyœæ Norwega Andersa Jacobsena.  (dw) PAP/EPA/MORTEN HOLM
Delegacja 20 uczniów naszej szkoły wzięła dziś udział w „Spotkaniu z Mistrzami” w ramach programu „Doskonałe Mleko w Szkole”. Celem spotkania było podzielenie się doświadczeniami z realizacji mlecznego programu. Realizatorzy podziękowali szkołom za zaangażowanie w promocję zdrowych nawyków żywieniowych. Uczniowie mieli również okazję spotkania wybitnych sportowców, m.in. Józefa Łuszczka – mistrza świata w biegach narciarskich z Lahti w 1978 r. na dystansie 15 km i Łukasza Rutkowskiego – brązowego medalistę Mistrzostw Świata Juniorów w 2008 r. w skokach narciarskich. Spotkanie umiliły liczne konkursy i pokazy treningu skoków narciarskich prowadzonych przez trenera TS Wisły Zakopane Józefa Jarząbka i jego synów Kacpra i Dawida. Wszyscy uczniowie otrzymali kartonik pysznego jogurtu i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Spotkanie z mistrzami - galeria