Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Zbliża się Wielkanoc

opublikowane: 28 mar 2016, 12:20 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

18 marca 2016r.

Zbliża się wielkimi krokami okres Świąt Wielkanocnych, a wraz z nim wiosna i powolna pobudka przyrody do życia. Wielkanoc kojarzy się wszystkim z przepięknymi pisankami, zajączkami, kurczaczkami i baziami. W związku z tym pedagog szkolny, p. Joanna Spieć, ogłosiła konkurs na najpiękniejsze ozdoby świąteczne. Inwencji naszym uczniom nie zabrakło. Jej efekty możemy podziwiać na wystawie, na szkolnym korytarzu. Kurczaczkowo - pisankowy zawrót głowy,  który będzie trudnym orzechem do zgryzienia dla jury konkursu od piątku cieszy oczy. Do tego rodzice uczniów klasy IV szykują KIERMASZ WIELKANOCNY, na który serdecznie zapraszają wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły.