Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Podsumowanie konkursu - Przygoda z literaturą

opublikowane: 29 lut 2016, 11:05 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

16 października 2015r.

Dziś w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Miejskiej w Górze odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Przygoda z literaturą”. Na konkurs ogółem wpłynęło bardzo dużo fantastycznych prac, z których komisja w składzie: Danuta Biernacka - Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Górze, Barbara Siekanowicz – pracownik Oddziału Dziecięcego, Jolanta Mikłosz – pracownik Oddziału Dziecięcego postanowiła nagrodzić i wyróżnić m. in. naszego ucznia klasy V Dawida Trzpila, który zajął  II miejsce. Dawid napisał recenzję książki pt. „Akademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy. Laureaci konkursu otrzymali piękne nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Bibliotekę Miejską w Górze. Gratulujemy nagrodzonym!