Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Klasa I wita Panie bibliotekarki z Biblioteki Miejskiej w Górze

opublikowane: 29 lut 2016, 11:09 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

21 października 2015r.

Panie bibliotekarki z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze - Barbara Siekanowicz i Jolanta Mikłosz po raz drugi odwiedziły dziś najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tym razem w lekcji bibliotecznej uczestniczyli uczniowie klasy I. Głównym celem lekcji bibliotecznej było zapoznanie dzieci z księgozbiorem Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze oraz dodatkowymi formami zajęć dla najmłodszych organizowanych przez Bibliotekę. Uczniowie poznali zasady jakie obowiązują podczas czytania książek według Antoniego Cieszydruka - Oczko pt. „Jaś Czytalski w Bibliotece”. Dzieciom zostały również zaprezentowane nowości książkowe Oddziału Dziecięcego. Panie  bibliotekarki poinstruowały przyszłych czytelników co należy zrobić, aby zapisać się do Biblioteki Miejskiej w Górze. Na zakończenie maluchy otrzymały upominki.