Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Klasa III gości Panie bibliotekarki z Biblioteki Miejskiej w Górze

opublikowane: 29 lut 2016, 11:47 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

14 grudnia 2015r.

Panie bibliotekarki z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze - Barbara Siekanowicz i Jolanta Mikłosz po raz czwarty odwiedziły dziś najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tym razem w lekcji bibliotecznej uczestniczyli uczniowie klasy III. Głównym celem lekcji bibliotecznej było zapoznanie dzieci z księgozbiorem Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze oraz dodatkowymi formami zajęć dla najmłodszych organizowanych przez Bibliotekę. Uczniowie mogli też wykazać się wiedzą o tematyce bożonarodzeniowej rozwiązując krzyżówkę z hasłem. W upominku otrzymali książeczki z komiksem, jako zachętę do odwiedzania biblioteki i korzystania z jej bogatego księgozbioru.