Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Inscenizacja z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

opublikowane: 29 lut 2016, 11:22 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

10 listopada 2015r.

Jutro mija 97. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Z tej okazji uczniowie klasy 6 zaprosili dziś na inscenizację poświęconą tej doniosłej rocznicy. Przedstawienie miało charakter wywiadu na temat znaczenia słowa patriotyzm, patriota oraz okoliczności odzyskania niepodległości przez nasz kraj połączonego z oprawą muzyczną i poezją patriotyczną. Uroczysty charakter występu podkreślała piękna dekoracja w tonacji biało - czerwonej. Występ uczniów klasy 6 został przyjęty entuzjastycznie przez widownię, a p. Dyrektor serdecznie podziękowała osobom przygotowującym apel, p. Joannie Dec, p. Mirosławie Rutkowskiej i p. Mariuszowi Gustawowi.

Poranek słowno - muzyczny

Uliczny Bieg Niepodległości - Góra 2015r.