Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Inscenizacja wiersza "Rzepka" Juliana Tuwima

opublikowane: 8 cze 2016, 13:19 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]
6 czerwca 2016r.
Czerwiec to czas podsumowań w szkole, tak więc dziś nastąpiło podsumowanie Programu Rządowego "Książki naszych marzeń". Bibliotekarka p. Mirosława Rutkowska wraz z klasą 6 przygotowała inscenizację wiersza z jednej z książek, które otrzymaliśmy w ramach realizacji ww. programu. "Rzepka" okazała się strzałem w dziesiątkę. Świetna oprawa muzyczna w wykonaniu jak zwykle profesjonalnego p. Mariusza Gustawa oraz pomysłowe dekoracje wykonane przez p. Katarzynę Stecką dopełniły wspaniałą grę aktorską naszych uczniów. Występ przypadł do gustu nie tylko uczniom i przedszkolakom, ale także rodzicom podczas zebrania, które tego dnia odbyło się w szkole. Gratulujemy pomysłu i wykonania!