Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Dzień Pluszowego Misia

opublikowane: 29 lut 2016, 11:39 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

24 listopada 2015r.

W ramach obchodów "Dni przeciwko agresji i przemocy" uczniowie klasy 6 wraz z p. Bibliotekarką zaprosili uczniów i przedszkolaki naszego zespołu na wieczorne, niezwykłe spotkanie z Kubusiem Puchatkiem - misiem o niewielkim rozumku. Było wspólne czytanie książki o ulubionym misiu i jego przyjaciołach inscenizowane pluszakami, uczniowie klasy 6 wraz z Puchatkiem uczyli savoir vivre na co dzień. Dzieci bawiły się wyśmienicie śpiewając humorystyczną piosenkę o Kubusiu czy skacząc w konkurencji skoków kangurzych. Oczywiście nie mogło zabraknąć miodku i pysznych ciasteczek. Czas szybko upłynął i wszyscy uczestnicy zabawy mieli żal, że tak krótko. Do zobaczenia za rok Puchatku...