Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Dni Folkloru w Domu Kultury w Górze

opublikowane: 29 lut 2016, 11:12 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

24 października 2015r.

Uczniowie klasy pierwszej, a także uczennice klasy szóstej Hanna Michalec i Wiktoria Urbaniak wzięli udział w Dniach Folkloru  zorganizowanym przez Dom Kultury w Górze. Klasa pierwsza przygotowana przez wychowawczynię p. Magdalenę Andrzejczak zaprezentowała taniec "Krakowiaczek jeden", natomiast uczennice klasy szóstej przygotowane pod kierunkiem p. Mariusza Gustawa zaśpiewały piosenkę "Lipka". Wszyscy uczestnicy otrzymali talony na pierogi, które skonsumowali w bufecie Domu Kultury, a także statuetki i podziękowania. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu w sobotnie popołudnie.