Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Bezpieczniki Taurona

opublikowane: 4 maj 2016, 09:34 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]
4 maja 2016r.
Bezpłatne zajęcia edukacyjne prowadzone przez ekspertów, kreatywne konkursy z nagrodami, ciekawe gadżety i objazdowe laboratorium propagujące wiedzę o zasadach bezpiecznego użytkowania energii – to elementy kampanii "Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka". Adresowane są do dzieci, młodzieży, a także rodziców
i nauczycieli. Celem "Bezpieczników TAURONA" jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. Nasi uczniowie skorzystali dziś z takich zajęć prowadzonych z wielką pasją i mistrzostwem przez p. Łukasza Starzonka, który wcielił się w postać "szalonego" profesora, znawcę zjawisk fizycznych związanych z energią elektryczną. Wiedza zdobyta na tych zajęciach na pewno pozostanie na długo.

Bezpieczniki Taurona