Aktualności‎ > ‎

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

opublikowane: 19 wrz 2018, 06:26 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 19 wrz 2018, 07:14 ]
19 września 2018 r.
17 września uczniowie naszej szkoły mieli okazję doświadczyć czym jest demokracja. W dniu tym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzone były krótką kampanią w postaci plakatów i spotkania z uczniami młodszych klas. Kandydatów w tym roku było dwóch: Aleksandra Remiszewska z kl. VII oraz Tobiasz Swaczyna z kl. VI. Uczniowie zdecydowali, że w bieżącym roku szkolnym przewodniczyć ma im Aleksandra Remiszewska, która zdobyła najwięcej głosów. Zastępcą przewodniczącej została Weronika Biedrzyńska, która również uczęszcza do kl. VII. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim.