Aktualności‎ > ‎

Spektakle Katolickiego Teatru z Krakowa

opublikowane: 29 wrz 2018, 12:05 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 29 wrz 2018, 12:15 ]
27 września 2018 r.
Uczniowie klas I i III oraz grupa przedszkolna "Wiewiórki" wraz z wychowawcami i nauczycielami wspomagającymi udali się
do Domu Kultury w Górze na przedstawienie 'Piotruś Pan i piraci" w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Przepełnione humorem sytuacyjnym i słownym, ciekawa akcja oraz wspaniałe dekoracje wywołały u uczniów zachwyt i entuzjazm. Pozwoliły choć na chwilę przenieść się do magicznej krainy marzeń i przeżywać niezwykłe przygody tytułowego bohatera, który pragnął na zawsze pozostać małym chłopcem.
Natomiast uczniowie klas IV-VIII wraz z wychowawcami i nauczycielami wspomagającymi wybrali się na przedstawienie pt.”Hobbit, czyli podróż w nieznane”. Dzięki spektaklowi przygotowanemu przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie przeżyliśmy niesamowitą przygodę, podczas której każdy z nas znalazł cząstkę siebie. Wzięliśmy udział w magicznej wyprawie do Śródziemia Trzeciej Ery. Hobbit Bilbo Baggins wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami pokonał smoka Smauga. A zatem zło zostało pokonane, zwyciężyło dobro! Pouczający spektakl, który zachwycał grą aktorów, bogatą scenografią, niesamowitymi efektami świetlnymi, wzruszającą oprawą muzyczną i pięknymi kostiumami na długo pozostanie w naszej pamięci.