Aktualności‎ > ‎

Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 13 paź 2018, 13:21 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 13 paź 2018, 13:21 ]
12 października 2018 r.

W dniu 12 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej, pochylając się nad istotą zawodu nauczycielskiego oraz oddając szacunek dla wszystkich pracowników polskiej oświaty. Uroczystość szczególna, gdyż gościliśmy przyjaciół naszej szkoły: ks. prałata Jarosława Grabarka, Radnego Rady Miejskiej Góry p. Zbigniewa Przybylskiego, emerytowaną nauczycielkę p. Danutę Leszkiewicz oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Wyjątkowych emocji dostarczyli nam uczniowie klasy pierwszej, którzy dzisiaj za sprawą ślubowania stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Ślubowanie Pierwszaków było bardzo wzniosłą i wzruszającą chwilą, a ich występ artystyczny trafił do serc wszystkich obecnych. Występ artystyczny przygotowała również klasa VII pod kierunkiem p. Mirosławy Rutkowskiej oraz p. Mariusza Gustawa ukazując szkolne realia w sposób humorystyczny. Podczas apelu wręczone zostały również nagrody za udział w konkursach szkolnych : "Zielona Pracownia" oraz " Dzień Bezpiecznego Komputera". Przepiękne nagrody oraz upominki dla Pierwszaków w całości ufundowała Rada Rodziców, za co z całego serca dziękujemy.
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole